İlkdoğmuş, “Eğitim ve Öğretim Yılı Hayırlı Olsun”
İlkdoğmuş, “Eğitim ve Öğretim Yılı Hayırlı Olsun”

İlkdoğmuş, “Eğitim ve Öğretim Yılı Hayırlı Olsun”

13 Eylül 2019 09:09

AK Parti İpsala İlçe Başkanı Hakan İlkdoğmuş, İlköğretim Haftası nedeniyle İpsala merkezinde ilk kez eğitim ve öğretim başlayan Atatürk İlköğretim okulunu ziyaret etti.

Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Eker ve Gençlik Kolları Başkanı Mahmut Tekin ile birlikte Atatürk Ortaokulunu ziyaret eden İlkdoğmuş, Okul Müdürü Çağdaş Çelik ile görüşerek yeni dönemde başarılar diledi.

İlkdoğmuş,”2019-2020 Eğitim öğretim yılında başta öğretmen ve ülkemizin geleceği olan öğrencilerimiz olmak üzere tüm eğitim camiasına başarılar dilerim.

İlklerin partisi Ak Parti döneminde başlatılan sıra üzerinde kitap ve İpsala’da 40 adet servis aracı ile 19 köy 2 belde 1 mahalleden toplam 587 öğrencimiz evlerinden okullarına taşınıyor öğle yemekleri karşılanıyor.

Eğitimde kalitenin arttırılması için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Çocuklarımız geleceğimizin teminatıdır. Onları bugünden hazırlamak zorundayız ”dedi. Haber Merkezi

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri
İlkdoğmuş, “Eğitim ve Öğretim Yılı Hayırlı Olsun” İlkdoğmuş, “Eğitim ve Öğretim Yılı Hayırlı Olsun” İlkdoğmuş, “Eğitim ve Öğretim Yılı Hayırlı Olsun” İlkdoğmuş, “Eğitim ve Öğretim Yılı Hayırlı Olsun” İlkdoğmuş, “Eğitim ve Öğretim Yılı Hayırlı Olsun”
Yorumlar (0)

Çok Okunanlar