“İpsala Duraklama Dönemine Girdi.”
“İpsala Duraklama Dönemine Girdi.”

“İpsala Duraklama Dönemine Girdi.”

08 Mayıs 2020 12:16

AK Parti İpsala İlçe Başkanı Hakan İlkdoğmuş, Belediyenin 1 Yılını Değerlendirdi;

AK Parti İpsala İlçe Başkanı Hakan İlkdoğmuş,31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinin üzerinden 1 yıl geçtiğini belirterek bazı değerlendirmelerde bulundu.

AK Parti İpsala İlçe Başkanı Hakan İlkdoğmuş,”Gördüğümüz siyasi terbiye ve yetiştiğim partimin ahlaklı siyaseti neticesinde şu zamanda siyaset yapmak derdinde olmamalıyız fakat üzülerek de olsa bir iki şey belirtmek istiyorum” dedi.

İPSALA DURAKLAMA DÖNEMİNE GİRDİ

AK Parti İpsala İlçe Başkanı Hakan İlkdoğmuş,”Üzülerek ifade ediyorum ki; İpsala 1 yıldır irtifa kaybederek duraklama dönemine girmiştir. Yapılan hizmetlere sahip çıkılmadığı gibi yenileri de eklenememiştir. Eski hastan e binası kaderine terk edilmiş ve trilyonluk yatırım olan arıtma tesisi maalesef hizmete sokulamamıştır.1 yılın ilk 2 ayı para yok, borç çok mazereti ile geçmiştir. Başkanımızın vaad ettiği lale-sümbül-gül ve lavanta bahçesi de henüz gerçekleşmemiş ve taş fabrikasından söz bile edilmemektedir. Martın sonu ne zaman bahar olacak merak ediyoruz” dedi.

AK Parti İpsala İlçe Başkanı Hakan İlkdoğmuş, kendi belediyelerinin olduğu dönemde İpsala’nın bölgenin parlayan yıldızı olduğuna dikkat çekerek ”Bu dönemin boş geçmemesi için elimizi değil gövdemizi taşın altına koyar gereken desteği sağlarız. Yeter ki; İpsala’ya proje gelsin. Bir şeyler yapılsın”

VİRÜS DÖNEMİ ÇALIŞMALARINDA YETERSİZ KALDILAR.

AK Parti İpsala İlçe Başkanı Hakan İlkdoğmuş, tüm dünyayı etkisi altına alan covid 19 virüsünün 10 Mart tarihinden beri Türkiye’nin başarılı bir sınav verdiğine dikkat çekerek “Şuan görünen o ki Allah devletimizi cumhurbaşkanımızı, hükümetimizi başımızdan eksik etmesin. Çünkü bakılıyor ki sadece hükümetimiz milletine, vatandaşına sahip çıkmakta fakat azda olsa İpsala belediyesinin bu milli mücadeleye tam destek verip vatandaşına siyaset gözükmeksizin sarılmasını, destek olmasını çok isterdik” şeklinde konuştu.

AK Parti İpsala İlçe Başkanı Hakan İlkdoğmuş,”Bakın ben Edirne ilimizin tüm ilçe belediyelerini takip etmekteyim. Gerçekten bu anlamda İpsala Belediyesi çok geri kalmış durumda. Artık bırakın şu para yok muhabbetini siz vatandaşımıza şuan tüm yardımları yapın. Yoksa robin hoodluk yapıyor bakkalların veresiye defterlerini kapatıp ihtiyacı olan hanelerin kapılarına para zarflarımı bırakıyorsunuz da bizler mi göremiyoruz. Şu tüm dünyanın başına bela olmuş salgından sonra bizler de hükümetimizin temsilcileri olarak İpsala için parti gözetmeksizin yanınızda olalım” ifadelerine yer verdi. Haber Merkezi

 

 

 

 

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri
Yorumlar (0)

Çok Okunanlar