AK Parti Bir İlki Başlattı.
AK Parti Bir İlki Başlattı.

AK Parti Bir İlki Başlattı.

11 Mayıs 2020 12:22

AK Parti İpsala İlçe Teşkilatı İpsala merkezinde tek başına yaşayan vatandaşlarımıza iftarlık sıcak yemek götürmesi takdirle karşılandı.

AK Parti İpsala İlçe Başkanı Hakan İlkdoğmuş,”Covid19 virüsü nedeniyle evlerinden dışarı çıkma imkanı olmayan ve yalnız yaşayan vatandaşlarımıza böyle bir hizmeti gerçekleştirmeyi düşündük.

Öncelikle böyle bir projeyi geç başlattığımız için hepinizden özür dileriz. Bu akşam teşkilatımız ile birlikte evlerinde yalnız yaşayan ve yemek yapma imkânına sahip olamayan insanlarımızın evlerine misafir olarak sıcak yemek ikramında bulunduk. Desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ederiz. Allah kabul etsin ”dedi.

İlkdoğmuş, Ramazan ayının 15.nci günü başlayan projenin arife gününe kadar devam edeceğini söyledi. Haber Merkezi

 

 

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri
AK Parti Bir İlki Başlattı. AK Parti Bir İlki Başlattı. AK Parti Bir ?lki Ba?latt?. AK Parti Bir İlki Başlattı.
Yorumlar (2)
Kürşad ötüken - 11 Mayıs 2020 17:50
Yaşlı ve yanlız kimselerin hatırlanmış olmaları muhteşem bir hizmet ,o yaptı bu yaptı şeklinde değil ak parti yapmışsa diğerleri düşünememişse ak partiyi tebrik etmek lazım .Allkışlamak lazım,tebrik etmeyi öğrenmelisiniz bir başka siyasi partide yapsaydı tebrik ederdik.Ama nerde tık yok,hadi onu geçtik belediyedemi yok.
Burhanettin Dede - 11 Mayıs 2020 15:15
Öncelikle bu işe el atan, düşünen ve hizmeti ayağına kadar götüren her kim olursa, Allah razı olsun diyorum. Rabbimden ailelerine bu kişilerden gelecek duaların kabul olmasını niyaz ediyorum. Devamı diler, bereketli Ramazanlarımız olsun, İNŞALLAH

Çok Okunanlar