Üniversite Öğrencileri Baykar’da İşe Başladılar.
Üniversite Öğrencileri Baykar’da İşe Başladılar.

Üniversite Öğrencileri Baykar’da İşe Başladılar.

24 Haziran 2020 09:19

Öğrencilerimizi bu başarılarından dolayı kutlar, GELECEK NESİLLERE KÖPRÜ oldukları için okulumuz ve üniversitemiz adına teşekkür ederiz

İpsala Meslek Yüksekokulu Mekatronik Programı öğrencilerinden Cihan SAVAŞ, Burak ÖZBAY, Oktay CAN ve M.Raşit HANCIOĞLU 2019-2020 Bahar döneminde 3+1 Uygulamalı Eğitimi sayesinde BAYKAR SAVUNMA MAKİNA SAN. ve TİC. A.Ş. – İnsansız Hava Aracı (İHA) Sistemleri Montaj ve Eğitim Merkezi’nde Tam Zamanlı olarak çalışmaya başladılar.

Öğrenciler COVID-19 salgını sürecinden ötürü 3 aylık eğitimlerinin sadece 1,5 aylık kısmını tamamlayabilmelerine rağmen, başarılı bir eğitim süreci geçirerek devamındaki mülakat ve işe alım süreçlerini de tamamlayarak Tam Zamanlı olarak İHA’ların test, bakım ve montaj ekibinde çalışmaya başladılar.

Öğrencilerimizi bu başarılarından dolayı kutlar, GELECEK NESİLLERE KÖPRÜ oldukları için okulumuz ve üniversitemiz adına teşekkür ederiz. Haber Merkezi

 

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri
Üniversite Öğrencileri Baykar’da İşe Başladılar. Üniversite Öğrencileri Baykar’da İşe Başladılar. Üniversite Öğrencileri Baykar’da İşe Başladılar.
Yorumlar (0)

Çok Okunanlar