AK Parti Çalışmalarını Sürdürüyor.
AK Parti Çalışmalarını Sürdürüyor.

AK Parti Çalışmalarını Sürdürüyor.

27 Temmuz 2020 12:04

AK Parti İpsala İlçe Teşkilatı her Cuma günü uygulamaya koyduğu köy gezilerini geçen hafta da sürdürdü.

Yönetim kurulu üyesi ve başkan yardımcısı Hüseyin Seren ve Gençlik Kolları Başkanı Mahmut Tekin ile AK Parti İpsala İlçe Başkanı Hakan İlkdoğmuş, Yapıldak köyünü ziyaret ederek vatandaşlarla görüştü.

AK Parti İpsala İlçe Başkanı Hakan İlkdoğmuş,”Ayasofya'nın ibadete açıldığı şu mübarek günde AK Parti İlçe Teşkilatı olarak biz de Yapıldak köyümüze çıkartma yaptık.

Gençlik kolları başkanımız Mahmut Tekin ile birlikte Yapıldak köyümüzde Muhtarımız Naim Serin, azalar ve halkımız tarafından karşılandık. Muhtarımızdan yaptığı icraatlar hakkında bilgi aldık, çocuklarımızla ilgilendik ve gönül seferberliği kampanyamızda aramızda katılanlara "hayırlı olsun" dedik. Bizlere ilgilerini esirgemeyen muhtarımıza ve halkımıza teşekkür ederiz” dedi.

KOCAHIDIR KÖYÜNE EBE ATANDI

AK Parti İpsala İlçe Başkanı Hakan İlkdoğmuş, Yapıldak ziyaretinden sonra Kocahıdır köyüne geçti. Burada köy muhtarı Rüstem Önal, tarafından karşılanan İlkdoğmuş,”Kocahıdır köyümüze atanan ebenin önümüzdeki günlerde işbaşı yapacak. Sağlık Ocağında ufak tefek tadilatların yapılması gerekiyor. Sağlık Ocağının Koyuntepe, Yapıldak ve Doğanca köylerine de hizmet verecek. Hayırlı olsun” dedi.

ÜYE KAYITLARINA DEVAM

AK Parti İpsala İlçe Başkanı Hakan İlkdoğmuş,gönül seferberliği kapsamında her gittikleri köy,belde ve mahallelerde üye kayıtlarını gerçekleştirdiklerini ifade etti.Haber Merkezi

 

 

 

 

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri
AK Parti Çalışmalarını Sürdürüyor. AK Parti Çalışmalarını Sürdürüyor. AK Parti Çalışmalarını Sürdürüyor. AK Parti Çalışmalarını Sürdürüyor. AK Parti Çalışmalarını Sürdürüyor. AK Parti Çalışmalarını Sürdürüyor. AK Parti Çalışmalarını Sürdürüyor. AK Parti Çalışmalarını Sürdürüyor. AK Parti Çalışmalarını Sürdürüyor. AK Parti Çalışmalarını Sürdürüyor.
Yorumlar (0)

Çok Okunanlar