İpsala’da COVİD19 The End
İpsala’da COVİD19 The End

İpsala’da COVİD19 The End

11 Haziran 2021 10:18

Koronavirüs vakalarının kalmadığı İpsala’da Kaymakam Ekrem Güngör, "Rehavete kapılmayalım" uyarısı yaptı.

İpsala Kaymakamı Ekrem Güngör, yaptığı yazılı açıklamada, ilçede vaka sayılarının zirve yaptığı dönemde başlatılan ‘İpsala'da Salgını Bitirme Seferberliği’nin sonuç verdiğini belirtti.

Salgınla mücadelede denetim ve hijyen ekiplerinin fedakarca çalıştığını, herkesin üzerine düşen görevi yaptığını vurgulayan Güngör, Vali Ekrem Canalp başta olmak üzere bu mücadeleye destek veren herkese teşekkür etti.

Rehavete kapılmadan salgın kurallarına titizlikle uyulmaya devam edilmesi gerektiğini vurgulayan Güngör şunları kaydetti:
"Vaka sayılarımız hızla düştü. Çok şükür ilçemizde hasta ve vaka sayılarımız sıfır oldu. Kendi sağlığımız, sevdiklerimizin ve toplum sağlığı için, yeni acılar yaşamamak için salgın kurallarına titizlikle uymaya devam edilmesini rica ediyoruz.

İpsalalı hemşerilerimizin salgın ülkemizde, tüm dünyada son bulana kadar rehavete kapılmadan bu dikkati ve özeni göstermeye devam edeceğine ve bu başarıyı sürdüreceğine gönülden inanıyoruz. Salgının ilçemiz, ülkemiz ve tüm dünyada bitmesi temennisiyle tüm hastalarımıza acil şifalar, kaybettiğimiz vatandaşlarımıza ise Allah’tan rahmet diliyorum." Haber Merkezi

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri
?psala?da COV?D19 The End ?psala?da COV?D19 The End
Yorumlar (0)

Çok Okunanlar