AK Parti’den Ahilik Haftası Ziyaretleri
 AK Parti’den Ahilik Haftası Ziyaretleri

AK Parti’den Ahilik Haftası Ziyaretleri

20 Eylül 2021 09:50

“Ahilik Kültürü Haftası” adı altında kutlanması amacıyla 1988 yılında Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hazırlanan Yönetmelik esas alınarak 33 yıldır kutlanan Ahilik Haftası nedeniyle AK Parti Esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

AK Parti İpsala Kadın Kolları Başkanı Tülay Ar, yönetim kurulundaki arkadaşları ile birlikte İpsala esnaflarını ziyaret ederek hayırlı işler diledi. Ar, ”Anadolu halkının ekonomik ve kültürel yaşamında önemli bir boyut oluşturan Ahilik; dürüstlüğün, sevginin, dostluğun, yardımlaşmanın, hoşgörünün, bilginin ve dayanışmanın sanat ile birleşimidir. Bu anlamda Ahiliğin, işçinin, çalışanın, üretenin, namuslu kazancın, namuslu ticaretin ve adaletli yönetimin simgesi olduğunu söyleyebiliriz. Biz de bu amaçla İpsala’da esnaflık yaparak geçimini sağlayan insanlarımızı ziyaret ettik. Hal ve hatırlarını sorup hayırlı işler diledik ”dedi.

AK Parti İpsala Kadın Kolları Başkanı Tülay Ar, kendilerini güler yüzlü karşılayan bütün esnaflara teşekkür etti.

 

 

ipsala ipsala+haber ipsala+haberleri ipsaldan+haberler ipsalahaberleri ipsalahaber ipsala+gazeteleri
 AK Parti’den Ahilik Haftası Ziyaretleri  AK Parti’den Ahilik Haftası Ziyaretleri  AK Parti’den Ahilik Haftası Ziyaretleri  AK Parti’den Ahilik Haftası Ziyaretleri  AK Parti’den Ahilik Haftası Ziyaretleri  AK Parti’den Ahilik Haftası Ziyaretleri  AK Parti’den Ahilik Haftası Ziyaretleri
Yorumlar (0)

Çok Okunanlar